Vi finns här för er

När ni är behov av vår hjälp finns vi redo.
Se kontaktuppgifter till en specifik kollega

Skicka oss ett meddelande

Kollegor poserar innan en tur på ribbåt
Tack! Ditt meddelande har skickats :-)
Ajdå! Någonting gick fel när formuläret skulle skickas. Kika igenom så att du har fyllt i alla fält.

Post-, leverans- och besöksadress

Tagenevägen 70A
425 37 Hisings Kärra

Fakturaadress

VIA MAIL
faktura@bcbrand.se

E-FAKTURA
EDI-adress: 5564836848
GLN-nummer: 7365564836841
Leverantör/VAN-operatör: Crediflow

VIA POST
BC Brandtätning AB
Kund-id FRX7957
FE 301
105 69 Stockholm

Växelnummer

031-7429750

E-mail

info@bcbrand.se

Det är vi som är BC

Företagsledning

Björn Johansson

Björn Johansson

VD
Daniel Holm Jalvander

Daniel Holm Jalvander

Ekonomichef
031-7439752
daniel@bcbrand.se
Patricio Holm Jalvander

Patricio Holm Jalvander

Verksamhetschef
0763-060902
patricio@bcbrand.se

Arbetsledning

Alexander Lundgren

Alexander Lundgren

Projektsupport brandskydd
0739-879959
alexander@bcbrand.se
Caroline Peterzéns

Caroline Peterzéns

Arbetsledare brandskyddsmålning
0725-978706
caroline@bcbrand.se
Christopher Mellqvist

Christopher Mellqvist

Arbetsledare fogning
0761-299394
christopher@bcbrand.se
Tobias Westerberg

Tobias Westerberg

Arbetsledare brandskydd
0768-640606
tobias.w@bcbrand.se

Brandskydd

Alexander Bergman

Alexander Bergman

Brandskyddsmontör
0725-978724
alexander.b@bcbrand.se
Billy Andersson

Billy Andersson

Brandskyddsmontör
0705-423716
billy@bcbrand.se
Christian Andersson

Christian Andersson

Brandskyddsmålare
0706-429750
christian@bcbrand.se
Daniel Andersson

Daniel Andersson

Brandskyddsmontör
0700-353803
daniel.a@bcbrand.se
Filip Jungevi

Filip Jungevi

Brandskyddsmålare
0725-978714
filip.j@bcbrand.se
Fredrik Hansson

Fredrik Hansson

Brandskyddsmontör
0725-978728
fredrik.h@bcbrand.se
Jesper Jaklöv

Jesper Jaklöv

Brandskyddsmontör
0725-978727
jesper@bcbrand.se
Johan Kobb

Johan Kobb

Brandskyddsmontör
0705-421381
johan@bcbrand.se
Jukka-Pekka Leinonen

Jukka-Pekka Leinonen

Brandskyddsmontör
0761-299393
jukka@bcbrand.se
Marcus Erixon

Marcus Erixon

Brandskyddsmontör
0725-978701
marcus@bcbrand.se
Mattias "Kotten" Johansson

Mattias "Kotten" Johansson

Brandskyddsmontör
0768-808506
mattias.j2@bcbrand.se
Mattias Svahn

Mattias Svahn

Brandskyddsmontör
0706-429709
mattias@bcbrand.se
Miljan Jeremic

Miljan Jeremic

Brandskyddsmontör
0705-429723
miljan@bcbrand.se
Niklas Larsen

Niklas Larsen

Brandskyddsmontör
0725-978726
niklas@bcbrand.se
Oskar Fransson

Oskar Fransson

Brandskyddsmontör
0725-978725
oskar@bcbrand.se
Pasi Vuori

Pasi Vuori

Brandskyddsmontör
0725-978719
pasi@bcbrand.se
Patrik Blennerstedt

Patrik Blennerstedt

Brandskyddsmontör
0725-978720
patrik.b@bcbrand.se
Patrik Kihlman

Patrik Kihlman

Brandskyddsmontör
0705-429774
patrik@bcbrand.se
Róbert Mikes

Róbert Mikes

Brandskyddsmontör
0725-978710
robert@bcbrand.se
Simon Herrmann

Simon Herrmann

Brandskyddsmontör
0725-978729
simon.h@bcbrand.se
Theodor Lillgård Persson

Theodor Lillgård Persson

Brandskyddsmontör
0763-156416
theodor@bcbrand.se
Victor Bergelin

Victor Bergelin

Brandskyddsmontör
0738-206977
victor@bcbrand.se
Victor Rothausen

Victor Rothausen

Brandskyddsmålare
0725-978713
victor.r@bcbrand.se

Fogning

Angelica Johansson

Angelica Johansson

Fogare
0735-128581
angelica@bcbrand.se
Anton Bruswed

Anton Bruswed

Fogare
0725-978702
anton@bcbrand.se
Charly Jo Lyblad

Charly Jo Lyblad

Fogare
0730-581501
charly@bcbrand.se
Frida Ekholm

Frida Ekholm

Fogare
0705-429779
frida@bcbrand.se
Jimmy Perkhed Åkerberg

Jimmy Perkhed Åkerberg

Fogare
0725-978704
jimmy@bcbrand.se
Louise Larsson

Louise Larsson

Fogare
0762-130505
louise.l@bcbrand.se
Marvin Råberg

Marvin Råberg

Fogare
0725-978721
marvin@bcbrand.se
Mattias Masterson

Mattias Masterson

Fogare
0725-978722
mattias.m2@bcbrand.se
Mikael Westerberg

Mikael Westerberg

Fogare
0706-429753
mikael@bcbrand.se
Patrik Ribbfors

Patrik Ribbfors

Fogare
0725-978711
patrik.r@bcbrand.se
Razmus Augustsson

Razmus Augustsson

Fogare
0769-475400
razmus@bcbrand.se
Sandra Forsblad

Sandra Forsblad

Fogare
sandra@bcbrand.se
Viktor Erickson

Viktor Erickson

Fogare
0706-429776
viktor@bcbrand.se